MENU
ANDIW UBEZPIECZENIA
ANDIW UBEZPIECZENIA
ANDIW

Oferta

Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym czyli licencjonowanym reprezentantem zleceniodawców wobec wszystkich ubezpieczycieli.

Istotą naszej usługi jest stworzenie kompleksowego programu ubezpieczeniowego w oparciu o przeprowadzony audyt, a następnie wyłonienie w konkursie najkorzystniejszych warunków ochrony ubezpieczeniowej. Zapewniamy także stały monitoring zarekomendowanych rozwiązań i pomoc w likwidacji ewentualnych szkód.

Działalność Andiw Brokers wyrasta z przekonania o powszechnej potrzebie bezpieczeństwa, dlatego też nasi klienci otrzymują nie tylko wskazanie najlepszej oferty w zakresie poszukiwanej ochrony, ale przede wszystkim eksperckie doradztwo w identyfikowaniu i zarządzaniu ryzykiem. Z tych samych względów  obsługujemy podmioty ze wszystkich branż, każdemu z nich udzielając zindywidualizowanych porad w pełnej gamie produktów. Od  rozwiązań ubezpieczeń grupowych zdrowotnych i na życie, przez ubezpieczenia flotowe, Cyber, D&O do gwarancji ubezpieczeniowych i PPK. Siedziba kancelarii mieści się w Legnicy, ale działamy na terenie całego kraju. Współpracę‚ z każdym podmiotów rozpoczynamy od zawarcia umowy i uzyskania pełnomocnictwa.

List Brokerski(pełnomocnictwo)

Umowa brokerska

Podpisaną umowę wraz z pełnomocnictwem należy przesłać na adres biura. Kancelaria brokerska

Kancelaria Brokerska w Legnicy